اطلاعات درباره ما

اگر سوال ، پیشنهاد یا انتقادی دارید ، فرم زیر را پر کنید ، در صورت نیاز همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  دنلوند درست آن زمان که احساس نیاز شدید به وجود یکسایت منسجم در عین حال کامل بود ایجاد شد و  توسط تیم قدرتمند چاپ بهار پشتیبانی می شود که سابقه درخشانی در حوزه چاپ محصولات کادوئی دارد ، پس جای هیچ نگرانی نیست.

  دنولند درواقع همان محصولات چاپ بهار را عرضه می کند با این تفاوت که در این سایت ، اکثر محصولات اختصاصی نیستن و از قبل طرح های مناسبتی و … برایتان آماده شده است. محصولاتی نظیر ماگ،تیشرت ، ماگ ، دورس ، هودی ، کوسن ، پیکسل و جاکلیدی  ، مگنت و …

  همواره همکاران ما در تلاش هستند که بهترین و با کیفیت ترین کارهارو برای شما عزیزان ارسال کنند و همیشه قبل از ارسال بررسی های دقیقی روی همه کارها توسط ناظر چاپخانه انجام میشود ، با این حال اگر کاری ایراد دار به دستتان رسید میتوانید به ما اطلاع دهید و بی قید و شرط برگردانده می شود و برایتان محصول با کیفیت و بدون ایراد ارسال می شود.

  بله ، شما می توانید سفارش خودتونو هم بصورت آنلاین پرداخت کنید هم بصورت کارت به کارت ، به این شکل که بعد از انتخاب گزینه کارت به کارت و وارد کردن اطلاعات شما 24 ساعت فرصت پرداخت دارید.

  سفارش شما بعد از تایید مالی  در حالت عادی بین دوتا سه روز توسط ما به اداره پست تحویل داده می شود و پس از 3 4 روز کاری بعد از ارسال ، بدستتان می رسد ، پس حین سفارش دقت لازم را داشته باشید که برای چه زمانی سفارشتان را نیاز دارید.