اعتبار ۱۴ میلیارد تومانی میانه از برنامه پنجم توسعه کشور به کجا رسید؟

پولسهم سال جاری میانه از برنامه توسعه پنجم کشور ۱۴ میلیارد تومان بود که باید دید چه مقدار از آن جذب و مورد استفاده قرار گرفته است.

خرداد ماه سال جاری روابط عمومی نمایندگان محترم از جذب ۱۴ میلیارد تومان برای شهرستان میانه خبر دادند که سهم هر کدام از نمایندگان ۷ میلیارد بود و طی جلسه مشترک موارد مصرفی این ۱۴ میلیارد تومان را مشخص کردن که شامل ۳۷ بند بود.

ماده ۱۸۰ برنامه توسعه پنجم کشور که مربوط به مناطق کمتر توسعه یافته و محروم می‌باشد به منظور برقراری توازن در مناطق مختلف اختصاص یافته است که مبلغ فوق نیز سهم میانه در سال ۹۳ می‌باشد که از این رو قرار بود موارد مصرفی آن در جهت مواردی همچون: مجتمع آب شرب – بهسازی و آسفالت – ایجاد راه های روستایی و مواردی از این قبیل برای برخی از روستاها فراهم گردد که شامل ۳۷ بند توسط نمایندگان محترم تدوین شده است.

حال از زمان آن خبر حدود ۶ ماه می‌گذرد، باید دید که نمایندگان محترم به چه اندازه توانسته‌اند بودجه اختصاص داده شده را جذب کنند و چند مورد از ۳۷ مورد اطلاع رسانی شده به انجام رسیده است؟ و اگر هنوز این بودجه جذب نشده است با توجه به گذشت ۶ ماه چه اقدامی برای جذب این بودجه کرده اند؟

امیدواریم نمایندگان محترم شفاف سازی کافی و لازم را در مورد بودجه جذب شده برنامه توسعه پنجم کشور را بعمل آورند.

حتماً ببینید:  حرکت لاک‌پشتی برخی ادارات در قبال توسعه شهری

https://farazahmadi.ir/?p=1997

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 مگابایت باشد.