اینستا دانلودر | دانلود آسان عکس و ویدیوهای اینستاگرام

اینستا دانلودر | دانلود آسان عکس و ویدیوهای اینستاگرامReviewed by فراز احمدی on Dec 21Rating: ۵.۰اینستا دانلودر | دانلود آسان عکس و ویدیوهای اینستاگراماینستا دانلودر | دانلود آسان عکس و ویدیوهای اینستاگرام » اگر به دنبال راهی هستید تا ویدیوها و تصاویر اینستاگرام را به راحتی دانلود کنید، ادامه این نوشته را از دست ندهید!

اینستا دانلودر | دانلود آسان عکس و ویدیوهای اینستاگرام » اگر به دنبال راهی هستید تا ویدیوها و تصاویر اینستاگرام را به راحتی دانلود کنید، ادامه این نوشته را از دست ندهید!

گاهاً پیش می‌آید که از ویدیو یا تصویری در اینستاگرام خوشمان می‌آید ولی نمی‌توانیم آن را در گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنیم چرا که این اجازه را اینستاگرام به ما نمی‌دهد؛ ولی آیا باید قید آن تصویر یا ویدیوی دوست داشتنی را بزنیم!؟ البته که نه…

حتماً ببینید:  آموزش عکس دار کردن متن در فتوشاپ

امروز می‌خواهیم این مشکل را به ساده‌ترین شکل ممکن حل کنیم؛ تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که ابتدا به صفحه‌ی ویدیو یا تصویری که می‌خواهید آن را ذخیره کنید بروید و سپس روی سه نقطه‌ی بالای تصویر کلیک کرده و گزینه کپی لینک را انتخاب کنید و در نهایت به آدرس: farazahmadi.ir/instagram بروید و آدرس کپی شده را در کادر مورد نظر کپی کنید و گزینه‌ی دانلود را بزنید!

همچنین برای دسترسی ساده‌تر به آدرس بالا می‌توانید در مراجعات بعدی به این سایت، ازطریق منوی بالا به قسمت خدمات آنلاین و سپس اینستا دانلودر مراجعه کنید.

حتماً ببینید:  اپلیکیشن عکاسی / عکاسی حرفه‌ای با دوربین موبایل!

اینستا دانلودر | دانلود آسان عکس و ویدیوهای اینستاگرام

اینستا دانلودر


https://farazahmadi.ir/?p=1645

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 MB باشد.