بازی و ریاضی (۱۲)

بازی و ریاضی (۱۲) – بازی معما با استفاده از ریاضیات در یک قالب جالب و جذاب به تازگی هواداران بسیاری را به خود جذب کرده، چرا که این مسائل در عین سادگی قرار است مغز شما را به چالش بکشند و باعث شوند برای مدت زمانی از دغدغه‌های زندگی خود دور و به دنبال یافتن جواب مناسب به این مسائل باشید.

این بازی و ریاضی‌ها در یک ظاهر زیبا طراحی شده‌اند و از همین رو طرفداران زیادی را در همه سن به خود جذب کرده‌اند.
از این رو ما تصمیم گرفته‌ایم در یک بخش از این وب‌سایت، بازی‌های معمایی را در اختیار شما قرار دهیم تا هوش خود و اعضای خانواده را به چالش بکشید.
پس بهتر است قبل از هر چی چیزی مساله را بین دوستان و افراد خانواده خود مطرح کنید و بعد از مشخص شدن جواب‌های آنها به سراغ جواب درست مساله بروید…

حتماً ببینید:  بازی و ریاضی (۱۱)

بازی و ریاضی

اعداد مربوط به سیب و گلابی را پیدا کنید و جواب معادله را بدست آوردید!

بازی و ریاضی (12)

توجه داشته باشید که گول ظاهر ساده‌ی این بازی‌ها را نخورید؛ بازی‌ها بشدت ساده به نظر می‌رسند ولی در عین حال نکته‌ها و قواعدی دارند که ممکن است باعث شود جوابی که پیدا کرده‌اید درست نباشد!

پس بهتر نیست قبل از مشاهده جواب بار دیگر محاسبات خود را بررسی کنید؟


سیب= ۱۰۰
گلابی= ۵
۱۰۰-۵×۸=>۱۰۰-۴۰=۶۰

چنانچه پاسخ شما درست بود، آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید و اگر به اشتباه بودن آن پی بردید، دلایل را با دیگران مطرح کنید.

برای مشاهده معماهای دیگر کلیک کنید

 

حتماً ببینید:  بازی و ریاضی (۱۴)

اگر مایل هستید این معما را با دیگران به اشتراک بگذارید، روی کادر زیر کلیک کنید تا آدرس مطلب کپی شود؛ اکنون به هر کسی که می‌خواهید این معما را ارسال کنید.


https://farazahmadi.ir/?p=6997

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 مگابایت باشد.