24.33Mianeh

پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

دنبال کردن ما

دنبال کردن ما

جیمیل و آموزش تصویری ساخت اکانت در آن

جیمیل و آموزش تصویری ساخت اکانت در آن – هنگامی که یک حساب کاربری یا Account در گوگل می‌سازید، به سرویس‌های گوگل مانند YouTube، Google+، Gmail و… دسترسی پیدا می‌کنید.
جیمیل و آموزش تصویری ساخت اکانت در آنبه عنوان مثال شما می‌توانید به وسیله حساب کاربری خود در سرویس YouTube وارد شوید و عکس و فیلم خود را به اشتراک بگذارید و همچنین در سرویس GoogleDoc می‌توانید اسنادتان (شامل فرم‌ها، مقالات و…) را درست کنید، به اشتراک بگذارید و …. گوگل اکانت شامل موارد زیر است:

آدرس Gmail پروفایل گوگل

حتماً ببینید:  جیمیل و بهترین قابلیت‌های کمتر شناخته شده آن

نکته: هنگامی که شما به ثبت نام و ساختن پروفایل درگوگل اقدام می‌کنید یک سری اطلاعات شخصی از شما درخواست می‌کند. این اطلاعات باعث می‌شود که هنگام وارد شدن به اکانت و سرویس‌های گوگل در محیطی امن حضور داشته و به شما این اطمینان را می‌دهد که یک تجربه عالی از سرویس‌های گوگل را بدون هیج مشکلی تجربه کنید.

جیمیل و آموزش تصویری ساخت اکانت در آن

چگونه ایمیل بسازیم؟ (ساخت ایمیل در سرویس گوگل)

به آدرس mail.google.com بروید و روی کلید مشخص شده (Create An Account) کلیک کنید.

جیمیل
در این قسمت سرویس گوگل از شما اطلاعاتی برای شناسایی شما درخواست می‌کند.
بخش اول اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل مورد نظرتان (ID) کلمه عبور یا همان پسورتان (Password) می‌باشد.

ساخت اکانت جیمیل
وقتی نام در قسمت ۱ و نام خانوادگیتان در قسمت ۲ را تعیین کردید و به فیلد آدرس ایمیل رفتید آدرس ایمیل مورد نظرتان را در قسمت ۳ بنویسید. توجه داشته باشید در آدرس ایمیل فقط می‌توانید از حروف انگلیسی، اعداد، نقطه(.) و خط تیره(_) استفاده کنید و استفاده از سایر علامت‌ها باعث خطا در روند ساخت ایمیل خواهد شد که نمونه ای از خطا بعلت در دسترس نبودن آدرس مورد نظر ما مشخص شده است.

آموزش ساخت اکانت جیمیل
در ادامه باید کلمه عبورتان را باید دو بار در قسمت‌های مشخص شده وارد نمایید تا اشتباه تایپی در وارد کردن پسورد انجام نداده باشید.
انتخاب کلمه عبور بسیار مهم است و نباید ساده و قابل حدس زدن باشد، آدرس ایمیل و کلمه عبور را به خاطر بسپارید زیرا برای ورود به ایمیل و دسترسی به نامه‌هایتان باید آنها را به یاد داشته باشید.

جیمیل
در ادامه تاریخ تولد، جنسیت، شماره موبایل، آدرس ایمیل دیگری که متعلق به شما باشد را دریافت می‌کند، در قسمت ۴ کلمات نمایش داده شده را به دقت وارد کنید.

آموزش جیمیل
در انتهای صفحه روی کلید مشخص شده (Next Step) کلیک کنید تا روند ساخت ایمیل ادامه یابد.

جیمیل چیست
اگر در اطلاعات وارد شده در بخش‌های قبلی ایرادی نداشته باشید به صفحه گوگل پلاس خواهید رفت که بعلت فیلتر بودن این صفحه در ایران باز نخواهد شد.

حتماً ببینید:  آموزش کاهش حجم و سایز عکس در فتوشاپ

ایمیل گوگل
پس بار دیگر به آدرس mail.google.com مراجعه کرده تا گوگل شما را به صندوق پستی وارد کند.

اکانت جیمیل
به صندوق پستی خودتان خوش آمدید.

باز کردن حساب جیمیل

منبع نوشته: ندا یدی – mashrooh.com

حتماً ببینید:  آموزش طراحی لوگو حرفه‌ای با گوشی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *