خدمات آنلاین و رایگان

خدمات آنلاین و رایگان هدیه‌ی بسیار کاربردی و ناقابلی است که ما برای همراهان این وب‌سایت آماده کرده‌ایم.

با سلام خدمت دوستان و خوانندگان گرامی این وب‌سایت، ما قصد داریم تا همیشه هدیه‌های پرکاربرد و ناقابلی را برای همراهان خود تهیه کنیم تا بتوانند مشکلات خود را به آسانی برطرف کنند و سعی خواهیم کرد همیشه این بخش را بروز نگه داریم.

اما این خدمات آنلاین و رایگان در چه حوزه‌هایی می‌باشد؟

  1. بسیار پیش می‌آید که ما نیاز فوری به یک ویرایشگر عکس پیدا می کنیم ولی از آنجایی که به هر دلیلی ممکن است به نرم‌افزارهایی همچون فتوشاپ دسترسی نداشته باشیم، در کار خود لنگ بمانیم! یکی از نمونه‌های خدمات آنلاین ما، فتوشاپ آنلاین است که همراه با آموزش‌های کاربردی نیز قصد داریم شما را با این نرم‌افزار پرکاربرد بیشتر آشنا کنیم که این آموزش‌ها نیز در صفحه‌ی فتوشاپ آنلاین که در ادامه لینک آن را خواهید دید قرار داده شده است تا دائم در دسترس شما عزیزان باشد.
  2. مورد بعدی ویرایشگر آنلاین عکس است که چون برخی افراد با فتوشاپ آشنایی کافی یا لازم را ندارند، نیاز به ابزار ساده‌تری برای اینکار دارند که ما یک ویرایشگر ساده ولی پرکاربرد را در بخشی از سایت قرار داده‌ایم.
  3. رنگی کردن تصاویر سیاه و سفید به صورت آنلاین نیز یک بخش ویژه و بسیار پر کاربرد ما می‌باشد.
  4. اینستاگرام دانلودر یکی دیگر از خدمات آنلاین ما است که خوشبختانه استقبال بسیار خوبی نیز از آن شده است.
  5. حذف پس‌زمینه تصاویر و آموزش تهیه تصاویری بسیار جذاب از محصولات هم قطعاً برای شما پرکاربرد خواهد بود.

اگر اهل بازی و سرگرمی هم باشید، بازی‌هایی نظیر سودوکو، بازی اعداد یا همان ۲۰۴۸ و… نیز در سایت قرار داده شده‌اند تا بتوانید برای مدتی خود را سرگرم کنید.

همانطور که گفتیم این صفحه رفته رفته بروز خواهد شد، اگر در حوزه خاصی دوست دارید مطلب یا آموزشی تهیه شود حتماً در قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

لازم به ذکر است که در بخش مطالب آموزشی نیز مطالب جالب و متنوعی را در حوزه‌های مختلف می‌توانید پیدا کنید و همچنین از بخش ژست عکاسی نیز الگوهای مناسبی برای ژست گرفتن و داشتن عکس‌های زیبا استفاده کنید.

 

. فتوشاپ آنلاین

. ویرایش آنلاین عکس

. حذف پس زمینه عکس

. رنگی کردن عکس – آنلاین

. اینستاگرام دانلودر

+ بازی آنلاین ۲۰۴۸

+ بازی آنلاین سودوکو

امیدواریم توانسته باشیم در حد توان رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.


https://farazahmadi.ir/?p=2460

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 مگابایت باشد.