مدیریت مصرف آب بدن با اپلیکیشن WaterMinder

مدیریت مصرف آب بدن با اپلیکیشن WaterMinder – نوشیدن آب کافی بر سلامتی همه‌ی قسمت‌های بدن مؤثر است. در این زوم‌اپ، WaterMinder را معرفی می‌کنیم که در انجام این کار به شما کمک می‌کند.

اپلیکیشن مدیریت مصرف آب بدنمصرف آب کافی بر سلامتی بدن تأثیر بسزایی دارد.
اپلیکیشن WaterMinder که در این مقاله معرفی می‌کنیم، جزو اپلیکیشن‌های سلامتی محبوب اپ‌استور و اپلیکیشنی کامل در زمینه‌ی مصرف کافی آب است.

تاکنون، این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS و macOS عرضه شده است.

حتماً ببینید:  حذف ردپا از کامپیوتر قرضی

زمانی اولین‌بار وارد اپلیکیشن می‌شوید، WaterMinder مشخصات شما مانند وزن و عادت فعالیتتان را می‌پرسد تا میزان آبی را محاسبه کند که باید روزانه مصرف کنید(مدیریت مصرف آب بدن). در این فرایند، می‌توانید واحدهای اندازه‌گیری را نیز تنظیم کنید. همچنین، همه‌ی این موارد را بعدا از قسمت تنظیمات برنامه می‌توانید ویرایش کنید و حتی هدف آب روزانه‌ی خود را به‌‌دلخواه تنظیم کنید.

در صفحه‌ی اول (Hydrate)، مقدار آبی را مشاهده می‌کنید که امروز مصرف کرده‌اید و می‌توانید اطلاعات جدید را اضافه کنید. همچنین، با انتخاب دکمه‌ی کنار «+» می‌توانید اطلاعات مصرف مایعات دیگر را نیز ثبت کنید و خودِ اپ، درصد تأثیر آن‌ها در مصرف آب را محاسبه می‌کند. تصویر فرد در وسط صفحه نیز، درصد آبی را نشان می‌دهد که مصرف کرده است.
با انتخاب آیکون فیسبوک یا توییتر در گوشه‌ی صفحه، منوِ اشتراک‌گذاری بازمی‌شود و می‌توانید اطلاعاتتان را با دیگران به‌اشتراک بگذارید.

مدیریت مصرف آب بدن

حتماً ببینید:  دانلود تصاویر اینستاگرام

در قسمت History، سابقه‌ی خود را مشاهده می‌کنید و همچنین، با انتخاب «+» در بالای صفحه می‌توانید اطلاعات مربوط‌به روزهای گذشته را اضافه کنید.

WaterMinder

Achievements بسیار جالب است و می‌تواند به ایجاد انگیزه برای نوشیدن آبِ بیشتر کمک کند. در این قسمت، نشان‌های مختفی وجود دارد که با فعالیت مستمر می‌توانید آن‌ها را کسب کنید.

اپلیکیشن WaterMinder

بخش تنظیمات نیز امکان تغییر مشخصات، هدف روزانه، واحدها و… را فراهم می‌کند.
افزون براین در این بخش، دو مطلب مفید درباره‌ی نکات مربوط‌به نوشیدن آب و تأثیر آن بر سلامتی بدن و عملکرد مایعات مختلف در تأمین آببدن وجود دارد که مطالعه‌ی آن‌ها خالی از لطف نیست. علاوه‌براین در نسخه‌ی iOS، این اپلیکیشن ویجت مناسبی دارد که می‌توان با آن به‌سرعت و بدون ورود به برنامه، اطلاعات نوشیدن آب را اضافه کرد.

برنامه مصرف آب

نهایتا این اپلیکیشن با طراحی ساده‌اش به کنترل مدیریت مصرف آب و رسیدن به حد مطلوب کمک زیادی می‌کند و کاربران نیز از آن بسیار راضی هستند. WaterMinder بیش از ۲ میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد و کاربران دراپ‌استور به آن امتیاز عالی ۴.۸ و در گوگل‌پلی امتیاز ۴.۳ را داده‌اند.
این اپلیکیشن برای اندروید به‌ رایگان دردسترس است؛ اما نسخه‌ی رایگان آن برای iOS موجود نیست و در اپ‌استور ۴.۹۹ دلار قیمت دارد.

حتماً ببینید:  آموزش طراحی لوگو حرفه‌ای با گوشی!

نکات مثبت

  • طراحی کاربرپسند
  • امکانات مناسب
  • بخش Achievements
  • ویجت کابردی در iOS
  • امکان تغییر آیکون برنامه

https://farazahmadi.ir/?p=2759

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 مگابایت باشد.