نرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوتر

نرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوترReviewed by فراز احمدی on Mar 21Rating: 5.0نرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوترنرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوتر | FileMany یک ابزار کارآمد است که به شما کمک می‌کند تا هارد دیسک خود را برای فایل‌های تکراری جستجو کنید تا بتوانید اقدامات مناسب را برای پاکسازی آن ها انجام دهید.

نرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوتر | FileMany یک ابزار کارآمد است که به شما کمک می‌کند تا هارد دیسک خود را برای فایل‌های تکراری جستجو کنید تا بتوانید اقدامات مناسب را برای پاکسازی آن ها انجام دهید.

این ابزار نرم‌افزاری نیازی به نصب ندارد، به این معنی که به راحتی می‌توانید فایل‌های نرم‌افزار را در هر جایی از هارد‌دیسک کپی کنید تا به طور مستقیم آن را اجرا کنید. جدا از این، می‌توانید آن را در یک دستگاه ذخیره‌سازی قابل حمل قرار دهید، مانند یک فلش درایو USB، به‌طوری که بتوانید به راحتی FileMany را در هر رایانه‌ای اجرا کنید.

حتماً ببینید:  دانلود تصاویر اینستاگرام

رابط کاربری نرم‌افزار بسیار قابل تنظیم است و می‌توانید حالت‌های آن را تغییر دهید، ابزارهای مختلف را پنهان کنید یا سبک نوار ابزار را تغییر دهید.

در کل، FileMany یک ابزار مفید است که می‌تواند به شما در پیدا کردن و حذف موارد تکراری با استفاده از فیلترهای جستجوی قدرتمند کمک کند. نرم‌افزار بسیار پر سرعت است و می‌توانید نتایج جستجو را در فرمت TXT یا CSV ذخیره کنید.


دانلود نسخه ۳۲ بیتی نرم‌افزار

دانلود نسخه ۶۴ بیتی نرم‌افزار

 

حجم برنامه: ۸۰۰ الی ۹۰۰ کیلوبایت

رمز فایل: www.sarzamindownload.com

منبع نوشته: www.sarzamindownload.com

حتماً ببینید:  فتوشاپ و هفت ترفند مخفی در آن

تصاویری از محیط FileMany؛ نرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوتر

FileMany نرم افزار FileMany نرم افزار حذف تصاویر تکراری از کامپیوتر

حتماً ببینید:  ویرایشگر عکس برای اندروید

https://farazahmadi.ir/?p=2290