هم اندیشی با طعم اشتغال!

هم اندیشی با طعم اشتغال!کمتر از سه ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نمانده است که تازه یادمان به هم‌اندیشی با طعم اشتغال می‌افتد.

با توجه به نزدیکی انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، مردم میانه منتظر ارائه عملکرد نمایندگان محترم هستند تا بدانند در عمل چه اتفاقی در این چهار سال بر شهرستان میانه افتاده است و مخصوصاً وضعیت بیکاری این شهرستان از زمان ورود به مجلس تاکنون چگونه بوده و چه اقدام عملی صورت گرفته است. آنطور که می‌دانید در آخرین آمار بیکاری، شهرستان میانه رتبه اول بیکاری استان با ۱۳.۴۴ درصد را به خود اختصاص داده است.

در این دوره از سوی نمایندگان عزیز کلمه ی ابقا را زیاد شنیده‌ایم! گیربکس‌سازی ابقا شد، فولاد ابقا شد، ابقا شد و ابقا شد! ولی در این بین خبری از کلمه ی استخدام نبود! استخدام نه الزاماً از جنس دولتی بلکه بخش خصوصی، جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال و…! مسلماً در این بین نیز آن ۲۵۰ نفر استخدام فولادی که بیش از چهار سال است بلاتکلیفند همچنان نقطه تاریکی در پرونده‌ی این دوره نمایندگی خواهند بود که در طی این مدت وضعیتشان مشخص نشده است!

حال که کمتر از سه ماه به انتخابات مانده است، یکی از نمایندگان عزیز با ارسال پیامکی دعوت برای هم‌اندیشی در مورد اشتغال می‌کند! آقای نماینده عزیز ما منتظر ارائه عملکرد شما در خصوص بیکاری هستیم نه جلسه‌ی هم اندیشی با طعم اشتغال! بی شک اگر قرار بود در رابطه با اشتغال قدمی بردارید در این دوره ۴ ساله بر می‌داشتید! اگر هم اقدام عملی(نه صرفاً روی کاغذ) انجام داده‌اید لطفاً اطلاع‌رسانی کنید.

حتماً ببینید:  اعتبار 14 میلیارد تومانی میانه از برنامه پنجم توسعه کشور به کجا رسید؟

مردم میانه در انتظار ارائه عملکرد از سوی هر دو نماینده عزیز در خصوص معضل بیکاری هستند تا بیایند و بگویند در عمل چه اقدامی در این ۴ سال برای حل مشکل بیکاری انجام داده‌اند؟(در عمل!) تا همشهریان عزیز در انتخابات پیش‌رو، انتخاب آگاهانه‌تری در پای صندوق‌های رای داشته باشند!


https://farazahmadi.ir/?p=2016

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 مگابایت باشد.