اولین نشست خبری مشترک نمایندگان شهرستان میانه ناکام ماند!

نشست خبریاولین نشست خبری مشترک نمایندگان شهرستان میانه در حالی برگزار شد که یکی از نمایندگان در این نشست حضور نیافت!

بعد از رایزنی های فعالان عرصه ی خبر با دفاتر و افراد نزدیک به نمایندگان شهرستان میانه جهت تحقق بخشیدن به وعده و وعیدهایی که در مورد نشست مشترک در جلسات انفرادی نمایندگان مکرراً تکرار می‌شد، روز جمعه ۲۹ شهریورماه نقطه ی مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی میانه کلید خورد تا برای اولین بار نشست خبری مشترک نمایندگان در تاریخ میانه ثبت شود.

نشست خبری مشترک بین نمایندگان شهرستان و فعالان عرصه ی خبر در سالن آمفی تئاتر ارشاد(واقع در معلم جنوبی) در حالی برگزار شد که طبق هماهنگی‌ها و رایزنی های قبلی با دفاتر نمایندگان شهرستان مقرر شد که ساعت ۱۹ روز جمعه هر دو نماینده در این جلسه حضور یافته و پاسخگوی سوالات و شنونده‌ی پیشنهادات فعالین عرصه خبر باشند.

در پی این نشست که تنها یکی از نمایندگان و آن هم سید‌بهلول حسینی در موعد مقرر در این نشست حضور یافت، بعد از گذشت دقایق و حتی ساعت‌ها دیگر اهالی خبر امید به حضور نماینده‌ی دیگر شهرستان، محمدعلی مددی را از دست داده بودند و پس از گذشت یک ساعت و نیم از شروع این جلسه، افضل حسینخانی نماینده‌ی نماینده مردم شهرستان میانه! در این جلسه حضور یافت و علت عدم حضور مددی، نماینده میانه را عدم هماهنگی دفتر این نماینده عنوان کرد که این توجیه با عکس العمل بانیان این نشست همراه بود که اعلام داشتند: این هماهنگی علاوه بر اینکه با روابط عمومی نماینده‌ی محترم صورت گرفته است با نزدیکترین افراد نماینده(اقوام درجه۱) نیز رخ داده که این توجیه به هیچ‌وجه مورد قبول نیست و این مورد باعث شد تا اولین نشست خبری مشترک نمایندگان شهرستان میانه همچنان ناکام بماند!

حتماً ببینید:  هم اندیشی با طعم اشتغال!

این جلسه حدوداً ۳ ساعته با گلایه‌ی پرسش‌گران از نماینده‌ی غایب این جلسه همراه بود که در انتظار پاسخگویی به ابهامات و مشکلات شهرستان از هر دو نماینده شهرستان بودند، ادامه یافت.


https://farazahmadi.ir/?p=1975

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حجم فایل نباید بیش از 15 مگابایت باشد.